היכן תערכו את יום הגיבוש הבא? יש לא מעט אפשרויות, אך אפשרות אחת בולטת ביתרונותיה מעל היתר.

זה נשמע כמו רעיון חיובי ומוצלח, שילהיב את העובדים. במקום להגיע לעוד יום עבודה שוחק במשרד, תצאו ביחד לפעילות או לטיול, ותעשו משהו שונה. העובדים שלכם יזכו להתאוורר ולהחליף כוחות, הם יראו כמה אתם משקיעים בהם, ויתמלאו בהכרת תודה ומחויבות להצלחת העסק. אכן, מקומות רבים כבר הפכו לנוהל את ימי הגיבוש לעובדים, ובכל שנה מחדש הם מחפשים אחר רעיון מקורי ומיוחד.

רגע של כנות

העובדים שלכם אולי ישמחו ויעריכו את ההשקעה וישמחו לצאת מן המשרד, אך האמת היא שלא כולם מתחברים לרעיון של ימי גיבוש לחברות. יש עובדים שמרגישים שיציאה מן המשרד רק תוסיף להם לעומס העבודה, אחרים יעדיפו יום חופש על פני פעילות לא פורמלית ויש גם אנשים שאינם נהנים מטיולים ומפעילויות מסוימות. איך תרתמו את כולם לשתף פעולה וליהנות? באמצעות הרעיון הנכון.

רעיונות לימי גיבוש

בין הרעיונות המוצלחים ביותר לימי גיבוש לחברות, אפשר למצוא את הדברים הבאים: מעגל מתופפים, טיול ג'יפים, רכיבה על סוסים, טיול אופניים, הופעה של אמן, סדנאות חווייתיות, תחרויות ויציאה למסעדות נחשבות. כל הרעיונות הללו טובים, אך יש רעיון נוסף, אשר מתאים לכל הגילאים וגם לאלו שאינם ממהרים להתלהב מימי גיבוש לעובדים.

הרעיון: השכרת מתחם הכולל בריכה. זה יכול להיות מתחם גדול עם מדשאות ומגרשים. השחייה בבריכה, מתקנים מתנפחים ופעילויות מים, תורמים להעלאת מצב הרוח, תחושת שחרור ורוגע, ואין אדם שלא ייהנה מכך.

בריכה פרטית יכולה לשמש לא רק לימי גיבוש לעובדים, אלא גם לאירוע חברה. מחפשים מקום מתאים לערוך בו השקה למוצר חדש? להפגיש בין משקיעים פוטנציאליים? לקיים טקס הוקרה לעובדים מצטיינים? יש אירועי חברה רבים שתוכלו לערוך בבריכה פרטית, בעיקר אם אתם חותרים לאווירה דינמית, מודרנית ומשוחררת.

 

התרומה של ימי גיבוש לעובדים עבור מנהלי החברה

יום גיבוש, כאשר הוא מתוכנן היטב, תורם רבות גם להנהלת החברה. עידוד הכרות בין העובדים מחוץ למשרד יכולה להניב שיתופי פעולה, רעיונות מוצלחים וייעול של תהליכי עבודה. בנוסף, כשעובד מרגיש שמשקיעים בו, הוא חש מחויבות להשקיע חזרה.

ימי גיבוש יכולים גם ללמד אתכם, המנהלים, דבר או שניים על צוות האנשים שאתם מעסיקים. בפעילויות הנערכות במהלך היום תוכלו לראות צדדים חדשים שלא תמיד נראים לעין במהלך העבודה השוטפת, וגם לשים לב מי מגלה כישורי הובלה, מנהיגות, חוש הומור, תושייה, יוזמה ותכונות חיוביות נוספות.

הערה לסיום: אמנם תוכלו להעמיק את ההכרות עם העובדים במהלך היום, אך בסופו של דבר המטרה היא להתאוורר, ליהנות ולחדש כוחות. כדי לעשות זאת, אין מתאים יותר מבריכה.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *