יש לכם מרפסת, שהגודל הוא לא הקלף החזק שלה ואתם מחפשים להוסיף לה קצת אופי ואווירה כדי להפוך אותה לפנינת חן ביתית? מחפשים אנשי מקצוע שיבצעו עבורכם עיצוב מרפסת קטנה וישנו את פניה על פי העדפותיכם? בלקון מרפסות היא חברה המתמחה בכל סוגי הפרויקטים של עיצוב וסגירת מרפסות בכל גודל, ובעלת היכולת להפוך את המרפסת הקטנה שלכם לפינת פנאי גדולה ומהנה לכל בני הבית.

 

מעצבים את המרפסת, גם אם היא קטנה

מרפסת שמש אפשר למצוא כמעט בכל בית בישראל, אבל במרבית המקרים מדובר במרפסת קטנה, שלא מביאה איתה את ההבטחה של מרפסת גדולה ומרווחת. בדיוק מהסיבה הזאת, בוחרים אלפי ישראלים לבצע תהליך של עיצוב מרפסת קטנה, במסגרתו הם מעניקים למרפסת שלהם חיים חדשים, ובונים לעצמם לא סתם פינה חמה בבית, אלא את הפינה החמימה והנעימה ביותר בבית. אם אתם מביטים כעת במרפסת שלכם ולא מצליחים לחשוב איך אפשר בכלל לעצב אותה, כך שתהפוך אותה למקום מהנה, חשוב שתדעו שלחברת בלקון מרפסות יש ניסיון רב מאוד בתחום, ויש לה מגוון רחב מאוד של פתרונות, שכל אחד מהם יכול להעניק למרפסת שלכם חיים חדשים כפי שגם אתם לא יכולים לתאר לעצמכם כעת.

 

איך מתרחש התהליך של עיצוב מרפסת קטנה?

בשלב הראשון, חשוב שנראה את המרפסת שלכם, נבחן את המיקום שלה ביחס לבית וביחס למבנים סמוכים אחרים, נבחן את הנוף הנשקף ממנה, את הקומה בה היא ממוקמת, את מעקה המרפסת, את החיבור בין המרפסת לחלל הפנימי של הבית וכן הלאה. בהתאם לכך, נבנה עבורכם תכנית אדריכלית שכוללת בתוכה את כל פעולות הבנייה שיש לבצע, ואת האלמנטים העיצוביים שנשלב במרפסת במסגרת התהליך. במקביל, נבנה עבורכם תכנית עיצוב בסיוע מעצב פנים מוסמך, שיבנה את האופי והאווירה הפנימית של המרפסת המחודשת.

בהמשך לכך ועל פי הצורך, נגיש עבורכם בקשה להיתר בניה, וזאת אך ורק עם נחליט יחד על ביצוע פעולות בניה שמשפיעות על קווי המתאר של המבנה. כך למשל, אם נחליט שסוגרים את המרפסת במסגרת תהליך העיצוב, יידרש לכך היתר בניה ואנו נסייע לכם להגיש את הבקשה להיתר ולנהל את ההתקשרות מול הוועדה המקומית לתכנון ובניה.

לבסוף, נעבור לשלב היישום ונעצב לכם את המרפסת בצורה יסודית. בכלל זה תוכלו להוסיף סגירה בזכוכית, פרופילי אלומיניום, או טכניקות מודרניות של בניה קלה. תוכלו להרחיב את פתח המרפסת והמעבר אל חלל הבית הפנימי, תוכלו להחליף ריצוף, טיח וצבע, מערכות ניקוז ותשתית, תאורה וכל שינוי אחר שתרצו לבצע בכדי להגיע לתוצאה שתהפוך אתכם לשמחים ומאושרים במרפסת הקטנה שלכם.

 

חברת בלקון מרפסות מציעה לכם שירות עיצוב מרפסת קטנה בליווי של אנשי מקצוע המכירים את התחום לפני ולפנים. בתוך זמן קצר תוכלו ליהנות ממרפסת חדשה לחלוטין ולשנות את האווירה בבית מן הקצה אל הקצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *