אם יש לכם בריכה פרטית בבית אתם בוודאי יודעים שהיא חייבת אביזרים נלווים. באמצעות אביזרים לבריכה אשר כוללים בין היתר ערכת ניקוי בסיסית לתחזוקת הבריכה, כיסוי הבריכה ומערכת חיטוי ועוד ניתן לתחזק את הבריכה בקלי קלות ולשמור על ניקיונה.

מהם אביזרים לבריכה?

אביזרים לבריכה הם אביזרים שכל בריכה פרטית וציבורית חייבים שיהיו בה על מנת לתחזק אותה באופן שוטף ויום יומי. ערכת האביזרים לבריכה כוללת אביזרי בסיס לניקוי הבריכה, אביזרים לניקוי מי הבריכה וכן חיטוי הבריכה עצמה מחיידקים ולכלוך שונים. לכן אם יש לכם בריכה פרטית חשוב שיהיה לכם את כל אביזרי הבסיס שלה הבריכה.

לשם מה אנו זקוקים לאביזרים בבריכה?

אביזרים לבריכה הם חלק עיקרי וחשוב בעת תחזוק בריכה פרטית או ציבורית. באמצעות אביזרים לבריכה ניתן לתחזק את הבריכה באופן שוטף ויום יומי, במיוחד שמדובר על בריכות ציבוריות אשר נכנסים בהם לא מעט אנשים במהלך היום. ניקוי הבריכה מלכלוך בקרקעית הבריכה וקירות הבריכה, כולל ניקוי הכלור ורמת ה-PH  וחיטוי הבריכה עצמה, עוזרת לשמור על הבריכה נקייה מחיידקים ולכלוך אשר עלולים לגרום לזיהום אצל המשתמשים בה. הקפדה על ניקוי באמצעות אביזרים מתאימים מונעת מחלות שונות וזיהומים שונים אשר מועברים למשתמשים בה.

אילו אביזרי חובה אנחנו חייבים לבריכה שלנו?

כל בעל בריכה פרטית יודע שהבריכה נוטה להתלכלך עם הזמן עקב החשיפה למזג האוויר, חשיפה לטבע ועוד. עקב גורמים אלה אשר הבריכה נחשפת אליהם, מערכת הסינון של הבריכה אינה מצליחה לסנן את המשקעים אשר שוקעים בקרקעית הבריכה ולשם כך יש צורך בערכת ניקוי בסיסית לתחזוקת הבריכה שלכם. ערכת הניקוי לבריכה שלכם כוללת אביזרים לבריכה שהם: צינור צף, מוט אלומיניום,טלסקופ, ראש יניקה, מברשת ורשת עלים. חלקים אלה מתחברים למוט טלסקופי באמצעות קליפס חיבור אשר תפקידו לנקות את העלים והלכלוך אשר קיימים בבריכה. הודות לצינור הצף אשר מחובר אל ראש היניקה והמוט הטלסקופי ניתן לשאוב את הלכלוך בקרקעית הבריכה. כמו כן, באמצעות המברשת ניתן לקרצף את קרקעית הבריכה וכן את קירותיה בצדדים במקרה של ירוקת ולכלוך אשר נדבק לקירות הבריכה. ציוד הבריכה שכולל אביזרים לבריכה חייב להיות איכותי ביותר על מנת שנוכל לנקות את הבריכה שלנו בקלות רבה.

האם אביזרים אלה הם חובה בכל בריכה גם פרטית וגם ציבורית?

האביזרים לבריכה הם חובה גם לבריכה פרטית וגם לבריכה ציבורית. באמצעות אביזרים לבריכה ניתן לנקות בצורה יסודית ומעמיקה את הבריכה מכל הלכלוך אשר צברה במהלך היום. ניקוי בריכה בבתים פרטים נעשה פעם בשבוע ואילו בבריכות ציבורית הניקוי נעשה יום יום בגלל תדירות הכניסה של האנשים אל הבריכה. באמצעות ציוד בסיסי לניקוי בריכות ניתן לנקות את הבריכה בקלי קלות ואף לחטא אותה בהתאם.

בדיקת הבריכה באמצעות אביזרים לבדיקת המים

אחד האביזרים החשובים ביותר לבדיקת המים בבריכה על מנת לגלות את רמת הכלור וה- PH של הבריכה זאת ערכת הבדיקה טסט קיט. בערכת בדיקה זאת אשר כוללת: מקלות בריכה, כדורים, ערכות דיגיטליות לשימוש מקצועי בבריכות ציבוריות ולאנשי הבריכה ניתן לעקוב אחר רמת הכלור וה-PH במים ובהתאם לכך לחטא את הבריכה בעת הצורך. הערכה היא חובה לכל סוגי הבריכות בין אם היא פרטית או ציבורית. רמת גבוהה של כלור בבריכה עשויה לגרום לזיהומים ומחלות שונות על כן יש להקפיד שהיא נמצאת בטווח התקין. באמצעות ערכת בדיקה טסט קיט ניתן לבדוק בקלות רבה את רמת הכלור המותרת בבריכה וכן את רמת ה-PH שלה אשר משפיעה על איכות המים עצמם.

 אביזרים לבריכה

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *